İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli’nin doğum gününü kutladı: Kalbimdeki sevgiyi kelimelere dökmek zor

Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, 2021 yılında görkemli bir düğünle Yasemin Şefkatli ile dünyaevine girmişti. Mutlu beraberlikleri devam eden çiftten bebek müjdesi ise geçtiğimiz temmuz’da gelmişti. İkiz bebek beklediklerini duyuran Şefkatli ile Tatlıses, iki oğulları olacağını açıklamıştı.

Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses, 22 Ocak’ta oğullarına kavuştu. Ünlü çifti aileleri ve arkadaşları hastanede yalnız bırakmadı.

“ACAYİP BİR DUYGU”

Çocukları doğar doğmaz hemen kimlik çıkartan İdo, hastane girişi gazetecilerin soruları cevapladı. Ünlü şarkıcı, baba olmanın heyecanını “Acayip bir duygu, Allah herkese nasip etsin. Daha eşimi görmedim” diyerek dile getirdi.

İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.

“DOĞUM GÜNÜNÜ DAHA DA ÖZEL HALE GETİRDİN”

İdo Tatlıses, son olarak eşi Yasemin Şefkatli’nin 32’nci doğum gününü kutladığı duygusal bir mesajla gündeme geldi. Şefkatli’nin bebeklerine sarılırken çekilen karelerini 876 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaşan Tatlıses, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

Canım eşim, iki gün önce gelen ikizlerimizle birlikte, senin doğum gününü daha da özel hale getirdin. Kalbimde hissettiğim sevgiyi kelimelere dökmek zor, ama seninle geçen her anımda daha da derinleşiyor. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x