Yenidoğan Bebeği, Uyuyan Annesinin Yanından Çalıp Spor Çantasına Koyarak Kaçırdı!

19 yaşındaki bir kadının, henüz bir günlük olan bir bebeği spor çantasına koyup hastanenin ana girişinden sanki hiçbir şey yokmuşçasına elini kolunu sallayarak çıktığı görüntüler olay yarattı. Detaylar haberimizde…

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/news/worl…

Bir genç kadın, annesi uyuduğu sırada hastane odasından yeni doğmuş bir bebeği çaldı.

Cuane Malaquias iddialara göre henüz bir günlük bir bebek olan Ravi Cunha’yı bir spor çantasına koyarak Brezilya, Rio de Janeiro’daki hastaneden kaçırdı. Daha sonra evine doğru yaklaşık 2 kilometre koşarak oradan uzaklaştı.

Bu görüntüler sokaktaki kameralara yansıdı.

27 yaşındaki anne Nívea Rabelo, doğumun verdiği yorgunlukla derin bir uykuya dalmıştı. Saat 2 civarında oğlunun Amelia Buarque de Hollanda Belediye Doğum Hastanesi’nden kaybolduğunu fark etti.

Kaybolmada önce bebeğin annesi ile çekilen ilk ve son görüntüsü.

Hastane yöneticileri, 19 yaşındaki Malaquias’ın muhtemelen balkona tırmanıp oradan içeri girdiğini ve üçüncü kata sızdığını söylüyor. Kamera kayıtları da koridorlarda dolaştığını gösteriyor. Bebek büyük ihtimalle o sırada büyük çantanın içinde.

Bebeğin diğer aile yakınları, o sırada orada olup beklemedikleri için pişman hissediyor.

Cunha’nın dedesi Davi, gelininin çocuğu emzirdiğini ve eşinin bebeğin bezini değiştirdiğini, ardından bir şekerleme yaptıklarını açıkladı. O sırada başka odada uyuyorlardı.

Neyse ki bebek sağ salim bulundu.

Yerel haberlere konuşan adam şunları söyledi: ’20 dakika sonra, (eşi) bebeğe bakmak için uyandığında, artık beşiğin içinde değildi. Hemen, eşim diğer oda arkadaşlarından birinin onu sakinleştirmek için alıp almadığını öğrenmeye çalıştı, ama hayır. Hemen polise gittik. Polis Malaquias’ı evinde tutukladı.’

Polislere çocuğun kendine ait olduğunu söyledi.

Polis, kamera kayıtlarının ardından bebeği hastaneye geri götürdü ve ebeveynlerine geri verdi. Yerel haberler, Malaquias’ın beş yaşında bir kız çocuğu annesi olduğunu ve o sırada hamile olduğunu iddia ediyor. Tutuklandığı sırada da bebeğin kendisine ait olduğunu iddia ediyordu. 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x